Phocus : Portrait Mode & Portrait Lighting Editor

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.89
  • Boyut 21,8 MB
  • Version 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Ray Informatics
Fotoğraflarınız üzerinde şahaserler yaratmak isterseniz Phocus mobil uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz yeterlidir.

Phocus Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Sosyal medyalarınızı süsleyen fotoğraflarınız üzerinde çeşitli oynamalar yaparak fotoğraflarınızı daha da sanatsal bir hale getirebilir ve görüntü kalitesini yükseltebilirsiniz. Bunu yapmak için saatlerce uğraşmanıza gerek yok. Phocus mobil uygulaması sizlere bunu katacaktır. 

Phocus mobil uygulaması fotoğraflarınızın arka planlarını benzersiz bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacak olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Fotoğrafınızın arka planı otomatik olarak bulanıklaştırarak ön plana alan derinliği eklemek artık çok kolay. Phocus, DSLR efekti ile sizi ön plana çıkarmanın yanı sıra arka planı flulaştırmanızı sağlayan bir fotoğraf editörüdür. Yeni güncellenen portre aydınlatması modlarıyla, stüdyoda çekilmiş profesyonel fotoğraflar gibi mükemmel portreler çekmenizi sağlar.

Mükemmel portreler yapmak için stüdyo aydınlatması ve mono aydınlatma modları sunar. Ayrıca Phocus'u portre kamerası gibi kullanabilirsiniz ve portrelerinizi düzenleyebilir ve bulanıklaştırabilirsiniz. Yani uygulamamız ile sizde fotoğraflarınız üzerinde çeşitli efektleri kullanarak daha kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz. 

Phocus : Portrait Mode & Portrait Lighting Editor indir
DİĞER SÜRÜMLER