Phocus : Portrait Mode & Portrait Lighting Editor

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 3.99
  • Boyut 21,8 MB
  • Version 1.3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Ray Informatics
Fotoğraflarınız üzerinde çeşitli efektler yaparak zaman geçirebileceğiniz Phocus mobil uygulamasına sahip olun.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek kullanabileceğiniz Phocus mobil uygulaması sizlere en güzel anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınız konusunda sizlere fayda sağlayacabilecek bir uygulamadır. En sevdiğiniz fotoğraflarınız üzerinde çeşitli efektler ile oynama yapmak için bir çok uygulama kullanmanıza hiç gerek yoktur. Tek bir uygulama ile bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınızın arka planlarını bulanıklaştırabilirsiniz. Fotoğrafınızı Phocus'a ekleyin ve otomatik arka plan bulanıklığı ve odak işlemi için Phocus ikonuna dokunun. Phocus uygulaması yüz tanıma ve derinlik algılamayla çalışır. DSLR efektini kullanır ve arka planları bulanıklaştırır. Portre Işık Modu, stüdyo çalışması gibi harika portre fotoğraflar oluşturmanıza olanak sağlar.

Uygulama içerisinde yer alan Portre Işık Modu, arka planı koyu renklendirirken yüzünüze çok özel bir ışık verir. Bu özellik için ayrıca 2 seçenek vardır. Sahne aydınlatması sizi kendi renkleriyle ön plana çıkarıyor. Tek renkli aydınlatma ile çok havalı siyah beyaz fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Portre aydınlatma aracıyla harika fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Phocus : Portrait Mode & Portrait Lighting Editor indir
DİĞER SÜRÜMLER